Nie przegap EUDIS Hackathon!

Trwa nabór do hackathonu EUDIS, którego jednym z partnerów jest SOOIPP. Wydarzenie odbędzie się w dniach 31 maja - 2 czerwca 2024 r. w Krakowskim Parku Technologicznym, ale także online dla uczestników z całej Europy. To doskonała okazja, abyście mogli wykorzystać swoje umiejętności, kreatywność i wiedzę, aby wspólnie rozwiązywać rzeczywiste wyzwania obronne.

Czego się spodziewać?

Podczas tych intensywnych 48 godzin, uczestnicy będą pracować nad rozwiązaniem pilnych wyzwań sektora obronnego. Tematyka tegorocznego hackathonu to „Digital in Defence”, gdzie będziemy skupiać się na trzech głównych wyzwaniach:

- ochrona infrastruktury podwodnej

- poprawa świadomości sytuacyjnej

- cyberbezpieczeństwo w obronie.

Dla kogo jest ten hackathon?

Szukamy kreatywnych zespołów (2-5 osób), które nie boją się wyzwań i chcą przyczynić się do zmian w sektorze obronnym. To idealna okazja, aby wykorzystać swoje umiejętności programistyczne i innowacyjne w realnych scenariuszach obronności.

Możesz pomyśleć „Ale ja nie jestem specjalistą od obronności”. I dobrze! Wcale nie musisz nim być. Nie musisz też być naukowcem, ani właścicielem firmy, aby dołączyć do #EUDISHackathon. Jesteś pasjonatem technologii, który potrafi myśleć nieszablonowo? Jeśli tak, to wykorzystaj swoje umiejętności i zgłoś się na hackathon jeszcze dziś! UX/UI, web designerzy, graficy, programiści, pasjonaci nowych technologii i nie tylko: potrzebujemy Waszych pomysłów wspierających wyzwania sektora obronnego.

Co możecie zyskać?

Zwycięskie zespoły otrzymają nagrody pieniężne z puli 10 000 zł, dostęp do programu mentoringowego oraz gwarancję uczestnictwa w branżowych wydarzeniach przez kolejne 12 miesięcy. To nie tylko szansa na rozwój waszego pomysłu, ale również na nawiązanie cennych kontaktów w branży.

Jak się zarejestrować?

Rejestracja jest otwarta do 19 maja 2024 r. Nie czekaj, zarejestruj swój zespół już dziś! Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny znajdziecie na stronie: 

https://new.ultrahack.org/hac.../eudis-hackathon-2024-poland

Do zobaczenia na starcie!

Pamiętaj, 31 maja - zapisz w kalendarzu i dołącz do nas w Krakowie lub online!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.