Executive Innovation Forum - patronat SOOIPP
2021-05-25

Executive Innovation Forum - patronat SOOIPP

Executive Innovation Forum - patronat SOOIPP

17 czerwca w hotelu Sheraton Grand Warsaw odbędzie się IX edycja „Executive Innovation Forum”. Jest to wyjątkowa platforma skupiająca grono eksperckie, które dzięki twórczej dyskusji, wymianie poglądów i doświadczeń stara się wytyczać nowe ścieżki rozwoju w dynamicznie zmieniającej się gospodarce.

 

Część merytoryczna, która składać się będzie z trzech paneli dyskusyjnych, poświęcona zostanie polityce proinnowacyjnej, cyfrowej transformacji biznesu oraz kwestiom zielonej energetyki. Prelegenci poruszą tematy związane z wyzwaniami stawianymi przed przedstawicielami innowacji, a także rozwojem odnawialnych źródeł energii i ich wpływu na efektywność energetyczną Polski oraz neutralność klimatyczną.

 

Podczas wieczornej części wydarzenia odbędzie się gala rozdania statuetek „Diamenty Innowacji”, które uhonorują najlepsze przedsiębiorstwa, wybitnych menedżerów i liderów biznesu, którzy wdrażają nowe technologie i innowacje. Laureaci wyróżniają się również zaangażowaniem w rozwój gospodarczy kraju oraz odznaczają się szczególną dbałością o najwyższe standardy przywództwa.

 

Więcej informacji o wydarzeniu znajdą Państwo na stronie organizatora: https://executiveclub.pl/  

 

 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.