Nowe technologie optyczne dla polskich przedsiębiorstw

Konsorcjum Instytutu Fizyki PAN i jego spółka celowa NanoTechIP zapraszają na seminarium 25.04.2022 na temat nowoczesnych rozwiązań technologicznych w zakresie detektorów optycznych. W seminarium wezmą udział naukowcy Instytutu pracujący nad tego typu rozwiązaniami:

dr hab., prof. IF PAN Ewa Przeździecka "Diodowe detektory pod dedykowany zakres widmowy"

mgr Monika Ożga " Nisko kosztowe detektory UV o wysokiej czułości"

dr Michał Szot "Detektory podczerwieni na bazie struktur półprzewodnikowych PbTe/CdTe"

Formuła spotkania zakłada obok prelekcji możliwość prowadzenia dyskusji z ekspertami – naukowcami Instytutu Fizyki PAN. Uważamy bowiem, iż bardzo istotne jest umożliwienie uczestnikom spotkania zadawania pytań i prowadzenia dyskusji, jednocześnie zdając sobie sprawę z konieczności ograniczenia ilości uczestników do 20 osób, aby zachować komfort spotkania (czas na wypowiedź).

Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenie się za pomocą formularza zgłoszeniowego do dnia 22 kwietnia

Link do rejestracji: https://zoom.us/meeting/register/tJUpdeyuqjMtE9RzztOhpFgHQyKm5-k_rSXH

Wszyscy zarejesrtowani uczestnicy otrzymają potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia wraz z linkiem do spotkania.

Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców, pracowników działów B+R, brokerów innowacji i doradców z ośrodków innowacji do udziału.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji.

Z wyrazami szacunku

Zespół konsorcjum IF PAN i NanoTechIP sp z o.o.

 

Projekt realizowany na podstawie umowy nr MNISW/2020/320/DIR w programie pod nazwą „Inkubator Innowacyjności 4.0” w ramach projektu pozakonkursowego pn. „Wsparcie zarządzania badaniami naukowymi i komercjalizacja wyników prac B+R w jednostkach naukowych i przedsiębiorstwach” w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 (Działanie 4.4) w konsorcjum: Instytut Fizyki Polskiej Akademii Nauk i NanoTechIP sp. z o.o.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.