Serdecznie witamy w gronie członków wspierających SOOIPP Smart Secure Networks Sp. z o.o. -  koordynatora i współzałożyciela Polskiego Klastra IoT i AI SINOTAIC

 

Polski Klaster IoT i AI SINOTAIC
Polski Klaster IoT i AI SINOTAIC tworzy wielopłaszczyznową platformę współpracy, która sprzyja połączeniu i wykorzystaniu potencjału zrzeszonych w jego ramach podmiotów na rzecz promocji i rozwoju Internetu Rzeczy i Sztucznej Inteligencji w Polsce. W ramach Klastra współpracę podjęli przedstawiciele biznesu technologicznego, jednostki naukowe i naukowo-badawcze, a także instytucje otoczenia biznesu.
Klaster SINOTAIC wychodzi naprzeciw globalnej potrzebie rozwoju przedsiębiorstw poprzez wprowadzanie rozwiązań cyfrowych w wielu obszarach działalności. W jednym miejscu gromadzi firmy technologiczne, uczelnie i szereg instytucji, które swoją działalnością wspomagają przedsiębiorców we wdrażaniu nowoczesnych technologii w swoich przedsiębiorstwach.

 

Cele Klastra
Jednym z głównych zadań Klastra jest rozwijanie trwałej współpracy pomiędzy sektorem naukowym a biznesem technologicznym. Nadrzędnym celem tej współpracy jest tworzenie produktów i rozwiązań Internetu Rzeczy (IoT) z wykorzystaniem Sztucznej Inteligencji (AI), które spełniają najwyższe standardy jakości, ze szczególnym uwzględnieniem cyberbezpieczeństwa. Pozwala to na realizację wspólnych projektów badawczych i wdrożeniowych oraz efektywny transfer i komercjalizację ich wyników w ramach działalności biznesowej.

Więcej informacji o klastrze LINK

 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.