Warsztat: Efektywność energetyczna w budownictwie z uwzględnieniem nowego europejskiego Bauhausu
2021-06-05

Warsztat: Efektywność energetyczna w budownictwie z uwzględnieniem nowego europejskiego Bauhausu

XVI Forum Nowej Gospodarki

Zielona Energetyka – przemiany i innowacje w energetyce

 

XVI Forum Nowej Gospodarki odbywa się ONLINE w okresie 18 marca 2021 r. – 26 listopada 2021 r. Tegoroczne obrady są prowadzone pod hasłem: Zielona energetyka - przemiany i innowacje w energetyce.

 

SOOIPP jest patronem wydarzenia.

 

Przed nami warsztaty i debata ekspercka na temat energetyki, trendów w OZE oraz efektywności energetycznej w budownictwie. podczas których nie zabraknie odniesień do zapisów dyrektywy RED II i koncepcji nowego europejskiego Bauhausu. 

 

Istotą XVI edycji Forum Nowej Gospodarki będą przemiany i innowacje w energetyce prowadzące do przeobrażenia polskiej „czarnej” energetyki, opartej dotąd o paliwa kopalne w „zieloną” – wykorzystującą odnawialne źródła energii, a więc odejście od energetyki scentralizowanej w kierunku energetyki rozproszonej, w której ważnym elementem są prosumenci. Istotnym w procesie przekształceń jest nie tylko zmiana źródeł energii i zmiana systemu zarządzania energią, ale również ograniczenie jej zużycia poprzez podniesienie efektywności jej wykorzystania w gospodarce. 

Udział we wszystkich częściach Forum jest bezpłatny. W celu potwierdzenia uczestnictwa, należy wypełnić FORMULARZ REJESTRACYJNY.

 

 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.